preloder

2017 'nin başından bugün'e kadar aralıksızca kendimizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 4MDIZAYN Müşteri memnununiyeti adına sizinle 4mdizayn.com çatısı altında toplandık.

Türkiye Cumhuriyetinde hergün binlerce websitesi açılıp ve binlerce websitesi kullanılmadığından dolayı kapanıyor. Peki bunların nedeni nedir ? Bunları nedeni biz insanların bilmediğimiz işlerle uğraştığımız için kaynaklanıyor. Profesyonel ellerde her zaman güven altındasınız.

Satış Olasılığı
84%

Geliştirici
92%

Web Site Tasarımı
95%

Javascript
80%

Başlangıç Web Site Paketi

Standart Hosting

4 Sayfa

4 Menü

Yönetim Paneli

Reklam Var

SSL Yok

-------------------------------------------------
Yıllık

450TL

Satın Al
Standart Web Site Paketi

Sınırsız Hosting

6 Sayfa

6 Menü

Yönetim Paneli

Reklam Yok

SSL Var

-------------------------------------------------
Yıllık - İndirimli!

699TL

Satın Al
Profesyonel WEB SİTE PAKETİ

Sınırsız Hosting

10 Sayfa

10 Menü

Yönetim Paneli

Reklam Yok

SSL Var

-------------------------------------------------
Yıllık

1.499TL

Satın Al

HABERLER/BLOGLAR

Sıkca Sorulan Sorular

Domain (Alan Adı) Nedir ?

Bir domain, bir web sitesine erişmek için IP adresi olarak bilinen karmaşık bir sayı dizisini yazmak yerine daha akılda kalıcı bir şeyi (örneğin; 4mdizayn.com) yazmanıza imkan tanır.

Web Hosting Nedir ?

Hosting hizmeti veren sistem aslında çok hızlı bir internete bağlı olan iyi bir bilgisayardan farklı birşey değildir. Aynı anda belki yüzlerce web sitesini yayınlayabilmesini en önemlisi kesintisiz çalışacağını düşünürsek elbette donanımı ona gore seçilmiştir ve daha da önemlisi çok hızlı bir bağlantı hızı ve yüksek bant genişliğine sahiptir.

Kısaca web sitenize ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Web Sitem Google'da Çıkar mı ?

Bu tamamıyla SEO Optimizasyonu ile alakalı bir durumdur. Web siteniz 4-6 ay aralığında arama motorlarında listelenmeye başlanır.

Siparişim Kaç Gün İçerisinde Aktifleşir ?

Verdiğiniz web sitesi tasarım siparişi onaylandıktan sonra 5 iş günü içerisinde aktif olarak kullanılmaya hazır olacaktır.